ایران ایستاده بر سکوی اول

ما ایرانی هستیم. ایرانی بی مِهری و ناملایمات کم ندیده است. ایرانی از ازل تا همیشه خاری است به بلندای تاریخ در چشم دشمنان قسم خورده اش. ایرانی در هر جبهه ای قهرمان است و برنده و ایستاده بر سکوی اول .

این را همه خوب می دانند و همه دشمنان مان خوبتر می دانند. این را خودمان هم خوب می دانیم که قهرمانی ها و افتخار آفرینی های مان؛ هر چند از طرف مردم خوب و پسندیده اس و مورد وثوق؛ ولی از طرف برخی دولتمردان مان مورد سیاسی بازی و بهانه جویی است. هر قدر رهبرکبیر انقلاب حامی است برخی از سیاسیون ناراضی اند. 

چه خوب و درست گفته بود مرد دلسوز کشتی ایران؛ محمد بنا که ما در اردو با پلو عدس باید مدال هم بیاوریم! 

چقدر حیف شد زورمان در لابی های کثیف بین المللی به نامردی ها و نامردمی ها نمی رسد. کسی هم نیست داد ما را از نا اهلان بستاند. هر قدر هم آه بکشیم و افسوس بخوریم فایده ای ندارد؛ داغِ دل بعضی دشمنان مان هرگز سرد نمی شود . ملت ایران چه در روزهای انقلاب و چه در سالهای جنگ و چه در دوران تحریم ها ثابت کرده بر سکوی اول ایستاده است. ثابت کرده قدر قهرمان هایش را خوب می داند؛ چه دو بنده داشته باشند و چه با لباس خاکی در خاکریزها ایستاده باشند؛  چه گرمکن ورزشی بر تن داشته باشند و چه فشنگ حمایل کرده باشند. چه خوب گفت مرحوم استاد قیصر امین پور شاعر بلند آوازه ایرانی :

سرا پا اگر زرد و پژمرده ایم ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره پر از خاطرات ترک خورده 

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *